ERTAN GÜNAYDIN : 15.5.1992 - 2.11.1992
İSMET GÖYLÜLER : 2.11.1992 - 2.4.1994 
ŞENTÜRK AYDEMİR : 2.4.1994 - 5.7.1995 
KEMAL KARAAĞAÇ : 5.7.1995 -14.12.1995 
ŞENTÜRK AYDEMİR : 25.12.1995 - 2.10.1996 
HAYDAR ARSLAN : 2.10.1996 - 28.6.1997 
KEMAL KARAAĞAÇ : 28.6.1997 - 3.6.1998 
M.KAMİL HURİOĞLU : 3.6.1998 - 7.11.1998 
M. VEDAT ÇAKIROĞLU : 7.11.1998 - 4.6.2017
SEBAHATTİN KESKİN : 4.6.2017